Moduly

 

Všetky funkcie internetového obchodu sú logicky rozčlenené v moduloch. Moduly internetového obchodu sú pripravené splniť požiadavky aj toho najnáročnejšieho administrátora e-shopu a ponúknuť užívateľovi čo najviac informácii. Pomocou pár klikov myšou dokážete publikovať obsah, modifikovať produkt, vytvoriť akciu na ponúkaný sortiment a informovať zákazníkov pomocou newsletterov. Výmenu informácii s účtovným systémom MRP zabezpečuje servis,ktorý je jeho súčasťou, čím dakáže udržiavať vaše agendy vždy aktuálne v závislosti od skladových zásob.

Moduly internetového obchodu

 

 

 

Katalóg produktov

Modul Katalóg obsahuje funkčnosti umožňujúce spravovať zoznam produktov, kategórie produktov naimportovaných zo systému pridávať k jednotlivým kategóriám textový popis, rozdelovať produkty podľa označenia tkzv. Typy produktov pridávať filtrovacie a vyhľadávacie atribúty, obohatiť informácie o produkte popisom vlastností.

 

 

 

Modul Správa menu poskytuje funkcie pre vytvorenie vlastného menu. Menu môže obsahovať odkazy na články vytvorené v obsahu, odkaz na externý zdroj položky, odkaz na konkrétnu kategóriu produktov

Správa

 

 

Správa

Modul Obsah ako CMS systém má pod palcom vytváranie obsahu, článkov, reklamných bannerov pomocou jquery knižníc, tvorbu ankiet , prehľad úložného priestoru a jeho správu. V neposledom rade je to príprava newsletterov - letákov s novinkami

 

 

Platby umožnujú kombináciu jednotlivých druhov platieb a dopravy.                            

Platby

 

 

Doprava

Modul Doprava a jej proces evidovania začina definovaním prepravcov, času doručenia a poplatkov. Prepravné náklady je možné navýšiť na základe váhy alebo ceny. Komunikácia modulu so systémom K/S zabezpečí výmenu označenia prepravcov a tým zobrazenie na faktúre.

 

 

Štatistiky predaja v grafickom prevedení nájdete v module Štatistiky. Modul dovoluje v štatistickom zozname objednávok filtrovanie na základe identifikačných údajov objednávok a tým získať celkový prehľad obratov smerujúcich do systému MRP K/S.

Štatistika

 

 

Modul

Modul zabezpečuje zobrazenie vytvoreného obsah, práca z obsahom dovoluje jednotlivé moduly umiestnovať do predpripravených layout-ou rámčekov vytvorenej šablóny. Jeho grafické prevedenie je závislé od nastavenie šablóny. V detaile modulu ponúka systém funkcie pre konkrétne zobrazovanie modulu závislosti od kategórie alebo položky menu.

 

 

Informácie o zákazníkoch na jednom mieste,to je sen snáď každého prevádzkara internetového obchodu.Modul ponúka informácie o registrovaných užívateľoch schválených alebo čakajúcich na autorizovanie. Možnosť filtrovania na základe identifikačných údajov zákazníka. Zablokovanie účtu z dôvodu nesprávneho správana sa na stránkach internetového obchodu a mnoho dalších funkcii.

Zákazníci

 

 

Modul Nastavenia

Nastavenie spojenia s učtovným systémom MRP K/S je možné práve v module nastavenie. Okrem iného modul ponúka všeobecné nastavenie napr. Názov eshopu, definícia sloganu, popis stránky a evidovanie metatagov, nastavenie emailovej komunikácia, definovanie importnej a exportnej podmienky.Grafické vydalenie stránky nájdete v časti Šablóny.

 

 

Modul komponenty disponuje možnosťami výmeny dát s porovnávačmi tovarov a tým zabezpečuje publikáciu a zviditeľnenie sa verejnosti. Porovnávač Heureka a jeho štruktúra čaká práve na vás v module komponenty.

Modul Nastavenia